MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 14855225

nr 1485 5225

Sekretär

mahogny/Valnöt. Bredd: 105. Djup: 55 cm, höjd: 135 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 18:24:25